.

.

Informacje ogólne

Stowarzyszenie Sportowe SWIM TRI RZESZÓW - cechuje indywidualne podejście do kursantów i zawodników.   Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć : nauki pływania dla dzieci od 5 roku życia, doskonalenia oraz treningu pływackiego i triathlonowego młodzieży i dorosłych.

Pracujący w naszym klubie instruktorzy i trenerzy wyróżniają się doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, stosownymi uprawnieniami oraz z pasją podchodzą do swojej pracy.

Poza pracą z trenerami zawodnicy nasi współpracują z trenerem wyszkolenia siłowego oraz objęci są opieką rehabilitacyjną Salutem Sports Therapist – Piotr Kmiotek.

SWIM TRI Rzeszów nr konta: 44 1140 2004 0000 3602 7706 6488

Nasza kadra

Zbigniew Sarna - Długoletni Trener II klasy - Zawodnicy trenowani przez Niego to wielokrotni finaliści i medaliści Mistrzostw Polski w kategorii młodzików, juniorów młodszych i juniorów oraz Akademickich Mistrzostw Polski . Był ostatnim trenerem koordynatorem sekcji pływackiej CWKS Resovia przed jej rozwiązaniem. Obecnie trener reprezentacji pływaków AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego .  

 

Tomasz Sarna - Instruktor - Absolwent Wychowania Fizycznego WSP w Rzeszowie. Instruktor pływania i siatkówki od 1999 r. Akademicki Mistrz Polski i brązowy medalista w pływaniu w 1998r; Dwukrotny srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski  z 1996r.; Wielokrotny mistrz i wicemistrz w mistrzostwach województwa podkarpackiego w ratownictwie wodnym; Wielokrotnie zajmował miejsca na podium w pływaniu na wodach otwartych w swojej kategorii wiekowej m.in. : I miejsce w VI Ogólnopolskim maratonie pływackim w Janowie Lubelskim w 2012 r.; I miejsce w XII Tyskim maratonie pływackim     w 2012 r. ; Dwukrotny Wicemistrz Polski w Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu w 2005 r., Sędzia klasy I Polskiego Związku Pływackiego. Od 4 lat stratuje w Triathlonie. Specjalizuje się w dystansach 1/8 i 1/4 IRONMAN . Stawał wielokrotnie na podium w swojej kategorii wiekowej .

 

Bogdan Serwiński - absolwent AWF od lat związany ze sportem. Instruktor pływania, windsurfingu i narciarstwa. Trener triathlonu – koordynator kadry wojewódzkiej – województwa podkarpackiego. Obecnie czynny triathlonista startujący głównie na dystansie 1/2 IRONMAN i IRONMAN.

 

Klaudia Kowalska - Absolwent Wychowania Fizycznego  w Rzeszowie, instruktor lekkoatletyki i fitness, trener zdrowia.